Makinë plotësisht automatike me tulla të zbrazëta NYQT4-10

Përshkrim i shkurtër:

Makina automatike 1: NYQT4-10, kontrolli inteligjent i PLC, ekrani me prekje Taiwan Feng Wei LCD dhe kompjuteri industrial, në çdo kohë mund të përmirësohen, asnjë siguri e ndërthurjes së ndërprerësit të kontaktit nuk mund të rregullohet hap pas hapi.2, një numër i madh produktesh mund të përdorin të gjitha llojet e mbetjeve të mbeturinave, hirit, rërës, skorjes, hirit fluturues, gurit të gërryer, gangës së qymyrit, ceramsitit, perlitit dhe të tjera të përpunuara në një sërë materialesh të reja të murit për mbrojtjen e mjedisit, të tilla si betoni poroz tulla, tulla standarde dhe tulla muri,...


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Makina automatike 1: NYQT4-10, kontrolli inteligjent i PLC, ekrani me prekje Taiwan Feng Wei LCD dhe kompjuteri industrial, në çdo kohë mund të përmirësohen, asnjë siguri e ndërthurjes së ndërprerësit të kontaktit nuk mund të rregullohet hap pas hapi.

2, një numër i madh produktesh mund të përdorin të gjitha llojet e mbetjeve të mbeturinave, hirit, rërës, skorjes, hirit fluturues, gurit të gërryer, gangës së qymyrit, ceramsitit, perlitit dhe të tjera të përpunuara në një shumëllojshmëri të materialeve të reja të murit për mbrojtjen e mjedisit, të tilla si betoni poroz tulla, tulla standarde dhe tulla muri, me ngjyra tullë për tullë.Pa shkrirje.Nga departamenti i inspektimit të cilësisë, fortësia dhe forca e përkuljes mund të tejkalojnë standardet kombëtare të vendosura.

3: e gjithë makina miraton një makinë të plotë hidraulike, duke përdorur teknologjinë e modulimit të frekuencës hidraulike pa shkallë, rregullimin automatik të frekuencës së dridhjeve 3000-5400r/min, siguron mbrojtje.Përmirësimi i vazhdueshëm i modeleve dhe optimizimi i dizajnit, në mënyrë që komponentët mekanikë të jenë më të sofistikuar, më pak humbje.Ushqyerja unike e detyruar e ndërsjellë me lëkundje, edhe nëse muri me tulla 10 mm i trashë mund të jetë gjithashtu një leckë e shpejtë uniforme, gabimi i forcës së produktit është shumë i vogël.

4, shërbimi i përsosur i shërbimit ndaj klientit për ju për të zgjidhur nga ndërtesa, faqosja, instalimi, korrigjimi, ka qenë prodhimi i produkteve me cilësi të lartë, si dhe menaxhimi i prodhimit të tullave, planifikimi i imazhit të korporatës, sistemi i ndarjes së burimeve, duhet të ketë një e drejtë për ju..

5, struktura e pajisjes është e thjeshtë, funksionimi është fleksibël, pjesa mekanike përdor materialin special të qëndrueshëm, i bën pajisjet më të qëndrueshme dhe të qëndrueshme.

6, më pak investime, efekt i shpejtë, është mallrat më të shitura në treg, më të përshtatshmet për zhvillimin dhe prodhimin e ndërmarrjeve të vogla dhe të mesme

 

微信图片_20180920130704_副本


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

    Produkte të ngjashme

    j
    WhatsApp Online Chat!