Makinë tullash automatike Nyqt4-15

Përshkrim i shkurtër:

Prodhuesit e drejtpërdrejtë * Noah 4-15 hidraulike automatike Mianshaozhuanji * * * QTJ Noah për makineri bujqësore 1: Makinë automatike NYQT4-15, kontroll inteligjent PLC, ekran me prekje Tajvan Feng Wei VIGOR LCD dhe kompjuter industrial, në çdo kohë mund të përmirësohet, jo Siguria e kyçjes së çelësit të kontaktit mund të rregullohet hap pas hapi.2, një numër i madh produktesh mund të përdorin të gjitha llojet e mbetjeve të mbeturinave, hirit, rërës, skorjes, hirit fluturues, gurit të gërryer, gangut të qymyrit, ceramsitit, perlitit dhe të tjera të përpunuara në një ...


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Prodhuesit e drejtpërdrejtë * Noah 4-15 automatike hidraulike Mianshaozhuanji * * * QTJ Noah për makineri bujqësore

Makina automatike 1:NYQT4-15, kontrolli inteligjent i PLC, ekrani me prekje LCD i Tajvanit Feng Wei VIGOR dhe kompjuteri industrial, në çdo kohë mund të përmirësohet, asnjë siguri e ndërthurjes së ndërprerësit të kontaktit nuk mund të rregullohet hap pas hapi.

2, një numër i madh produktesh mund të përdorin të gjitha llojet e mbetjeve të mbeturinave, hirit, rërës, skorjes, hirit fluturues, gurit të gërryer, gangës së qymyrit, ceramsitit, perlitit dhe të tjera të përpunuara në një shumëllojshmëri të materialeve të reja të murit për mbrojtjen e mjedisit, të tilla si betoni poroz tulla, tulla standarde dhe tulla muri, me ngjyra tullë për tullë.Pa shkrirje.Nga departamenti i inspektimit të cilësisë, fortësia dhe forca e përkuljes mund të tejkalojnë standardet kombëtare të vendosura.

3: e gjithë makina miraton një makinë të plotë hidraulike, duke përdorur teknologjinë e modulimit të frekuencës hidraulike pa shkallë, rregullimin automatik të frekuencës së dridhjeve 3000-5400r/min, siguron mbrojtje.Përmirësimi i vazhdueshëm i modeleve dhe optimizimi i dizajnit, në mënyrë që komponentët mekanikë të jenë më të sofistikuar, më pak humbje.Ushqyerja unike e detyruar e ndërsjellë me lëkundje, edhe nëse muri me tulla 10 mm i trashë mund të jetë gjithashtu një leckë e shpejtë uniforme, gabimi i forcës së produktit është shumë i vogël.

4, shërbimi i përsosur i shërbimit ndaj klientit për ju për të zgjidhur nga ndërtesa, faqosja, instalimi, korrigjimi, ka qenë prodhimi i produkteve me cilësi të lartë, si dhe menaxhimi i prodhimit të tullave, planifikimi i imazhit të korporatës, sistemi i ndarjes së burimeve, duhet të ketë një e drejtë për ju..

5, struktura e pajisjes është e thjeshtë, funksionimi është fleksibël, pjesa mekanike përdor materialin special të qëndrueshëm, i bën pajisjet më të qëndrueshme dhe të qëndrueshme.

6, më pak investime, efekt i shpejtë, është mallrat më të shitura në treg, më të përshtatshmet për zhvillimin dhe prodhimin e ndërmarrjeve të vogla dhe të mesme.

NYQT4 -15 Tabela e rendimentit

Specifikat e produktit

Çdo numër blloku

bllok/orë

bllok/8 orë

bllok/300 ditë

Tullë e shpuar 240×115×90

12

2880

23040

6912000

Tulla standarde 240×115×53

24

5760

46080

13824000

Tulla bllok 390×190×190

4

960

7680

2304000

 

 

 

parametri teknik

Dimensioni i jashtëm i makinës së derdhur (MM)

4000x 3100×2250 (mm)

Specifikimet e paletës (MM)

850×550×20 MM (kompensatë bambu)

850×550×17 MM (pllakë plastike)

Pesha (T)

5800 kg

Modaliteti i dridhjeve

Dridhja e modalitetit të tabelës

Frekuenca e dridhjeve

50 HZ

Forcë emocionuese

50-90 Kn

Cikli(et) e formimit

15s

Kapaciteti i instaluar (kw)

26 kw

Produktet e kompanisë për të ofruar shërbim të përjetshëm, duke përfshirë mirëmbajtjen, furnizimin me pjesë këmbimi.

Njësitë e huaja të produkteve të ngjashme për të ofruar shërbime me pagesë.Cilësia është produkt i jetës, shërbimi është vazhdimi i jetës, fabrika do të jetë shërbim cilësor për të pranuar mbikëqyrjen e përdoruesit, me të vërtetë le përdoruesin të blejë pjesën tjetër të sigurt, me zemër.

Produktet e kompanisë për të ofruar shërbim të përjetshëm, duke përfshirë mirëmbajtjen, furnizimin me pjesë këmbimi.

Njësitë e huaja të produkteve të ngjashme për të ofruar shërbime me pagesë.Cilësia është produkt i jetës, shërbimi është vazhdimi i jetës, fabrika do të jetë shërbim cilësor për të pranuar mbikëqyrjen e përdoruesit, me të vërtetë le përdoruesin të blejë pjesën tjetër të sigurt, me zemër.

Mianshaozhuanji hidraulike automatike

Tulla automatike hidraulike është përdorur tulla tulla fuqi hidraulike, është një model i madh tullave rrjedhë.Është për të dalluar midis tullave me tulla me dridhje mekanike.Por mos mendoni se Mianshaozhuanji hidraulike nuk ka nevojë të shkundet, të gjitha tullat duhet të mbështeten në dridhjet që bëjnë kombinimin e plotë të lëndëve të para, prodhimi i kompanisë sonë të makinës automatike të tullave çimento QT4-15, tullave automatike QT6-15 QT8-15 tullave automatike QT10 -15 tulla automatike është përdorur në metodën e derdhur myk në motor shtyrë dridhje 2 cilindër vaj vdesin, fuqia hidrocentrale për të arritur dispozitat e shtetit.Mianshaozhuanji i përgjithshëm hidraulik sesa dridhja mekanike dhe veshja mekanike më ngadalë, duke formuar shpejtësinë, fortësia dhe forca e tullave është më shumë se tërësisht nga makina mekanike dridhjeje, funksionimi është punë më e thjeshtë për sa kohë që 5 persona do të jenë në gjendje të përfundojnë të gjithë prodhimin linjë pa probleme, çmimi është gjithashtu shumë diferencë, prodhimi i makinerive të përgjithshme të llojit dridhje, qyteti bregdetar jugor është pothuajse shtypi, makina e Veriut Fujian dhe Zhejiang ka një ndryshim shumë të madh, blej tulla jo vetëm që mund të shikojë më të rëndësishmet lloji, stacioni hidraulik fuqia reale dhe rendimenti dhe cilësia e prodhimit të tullave, tregu është pak i çrregullt tani, shumë prodhues nuk janë në përputhje me standardet kombëtare të prodhimit, madje edhe korniza e makinës së tipit 4 dhe myku nuk rrit rritjen e hidraulikës. fuqia është konvertuar në një makinë të tipit 6, ju lutemi kini kujdes nga klientët, por gjithashtu nuk mund të përgjithësohet.Por hidraulike Mianshaozhuanji, veçanërisht të mëdha hidraulike Mianshaozhuanji është modele të zakonshme të tullave, tulla me përvojë të huaj në zhvillimin e referencës.

QT4-15 automatike hidraulike Mianshaozhuanji përfaqësues i modeleve të avancuara në makinerinë aktuale të vibrimit vendas, është një prodhim i pajisjeve të derdhura shtëpiake me performancë të lartë dhe R & D Bazuar në avantazhet e Gjermanisë, Italisë dhe Japonisë për të thithur pajisjet e formimit të blloqeve të huaja, ka si më poshtë Karakteristikat: tabela e fortë e dridhjeve me frekuencë të lartë dhe amplitudë të ulët, e rregullueshme me frekuencë.Për të siguruar punimet e betonit të formave dhe madhësive të ndryshme për të arritur efekt formimi të qëndrueshëm.Një prodhim prej 4 blloqesh (390 x 190 x 190), 20 sekonda për riciklim, prodhimi vjetor prej 70 mijë metra kub të pajisjes ushqyese rrotulluese hidraulike, siguron veshje uniforme, shkurton shumë kohën e veshjes, përmirëson produktivitetin dhe përshtatet me blloku i studentëve, blloku i lehtë i agregatit, përshkueshmëria e lartë e bllokut të hirit, produkte poroze me tulla si pëlhura.Tulla, tulla, gurë, tulla, rrugë përgjatë lumit dhe produkteve të industrisë së ujit, tullave, tullave, tullave, gurëve, tullave, rrugëve përgjatë lumit dhe produkteve të industrisë së ujit, dhe mund të zgjedhin sistemin me dy leckë, rrisin efektin e ngjyrave.E gjithë makina miraton kontrollin PLC, mund të realizojë bisedën ideale njeri-makinë, mirëmbajtja e pajisjeve është e përshtatshme.Sistemet hidraulike dhe elektrike përdorin një numër të madh përbërësish të importuar, funksionim të besueshëm, tub katror me trashësi 6 mm me forcë të lartë dhe kosto të ulët të mirëmbajtjes për të gjithë makinën teknologji speciale saldimi dhe saldimi, stabilitet të mirë, garantojnë cilësinë e produktit, përmirësojnë jetën e shërbimit të makinës .Duke përdorur pajisjen e ruajtjes së materialit, themeli i pavarur i pleshtit të ruajtjes, kapërcen disavantazhet e betonit përpara lëngëzimit dhe siguron cilësinë e produktit të përfunduar.

 


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

    Produkte të ngjashme

    j
    WhatsApp Online Chat!