***PALETİN EFENDİSİ*** *AĞAÇ *PLASTİK *ÇELİK (AYAKSIZ-FOOTLESS)+90 533 477 42 76 / +90 530 061 04 55 pelitpalet@pelitpalet.com // info@pelitpalet.com // info@ikincielmakineal.com

KANDIRMADAN*DÜRÜST*KALİTEYLE KENDİNİ GÖSTEREN*ALDIĞININ KARŞILIĞINI VEREN*ELEŞTİRİYE AÇIK ANLAYIŞ !!!!!!!!!

TOSYA/KASTAMONU ” SEPET SİSTEMLİLERDE PELİT FARKI ”

PELİT PALET LİMİTED ŞİRKETİ olarak, PARKE TAŞI, BORDÜR TAŞI, BİMS VE BİRİKET TAŞLARI yani YERLİ veya YABANCI MAKİNALARDA üretimi yapılan her model ve desende taşın ÜRETİM PALETLERİNİ imal etmekteyiz.

Makina ve Orman ürünleri alanlarındaki tecrübelerimizle, gerçekten bilinçli ve deneyimli kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Eğer kaliteli ürün istiyorsanız makinanız kadar, üretim paletinizde kaliteli ve dayanıklı olmalıdır.

Tabiki makinanız, kalıbınız ve vibrasyonunuzunda kaliteli ve dayanıklı, arızasız ve sorunsuz olmalı, bunun yanında paletlerinizde kaliteli olduğunda, işiniz aksamadan yolunda gider. Bunların hepsi zincirin birer halkalarıdır.

TÜRKİYE de kaliteli bir palet firması olmadığı için, MAKİNACILAR ve ÜRETİCİLER arasında ciddi bir rahatsızlık oluştu, palet sektörünün bu içler acısı hali ve herkesin bu işi yapmaya kalkmasından olumsuz bir algı oluştu. Palet yapmak tahtaları birleştirmek değildir elbette, paletler ne gibi zorluklara maruz kalıyor, hangi şartlarda çalışıyor bunu bilmek gerekir.
MAKİNACI VE KULLANICI yani üreticinin penceresinden bakmak gerekir olaylara.
Yıllardır bir paletçi, diğerinden gördüğünü yaptı bu ülkede, niceleri battı, niceleride hala ite kaka devam etmeye çalışıyor, ne yaptığının farkında olmadan.

BİZ PELİT PALET OLARAK, ALLAH’ın bir nimeti olan AĞAÇLARI, sorumsuzca kullanıp, daha ayını veya senesini doldurmadan kullanılmaz hale gelen ve yakacak sınıfına giren bu ağaçları, artık HAKETTİKLERİ seviyede tutmak ve müşterilerimizin yüzünü güldürmek için, YURT DIŞINDAN getirdiğimiz, makinalar ile daha otomasyonlu ve sistemli bir üretime geçerek, herkesin yaptığını değil yapılmayanı ve zor olanı yapmak için uğraşıyoruz bu sebeple paletlerimiz yurt dışında ve yurt içinde çok rağbet görüyor.
1.500 m2 kapalı, 5.000 m2 açık alanda faaliyet gösteren şirketimiz, KASTAMONU ilinin TOSYA ilçesinde faaliyetlerine devam ediyor.

PALETLER NELERE MARUZ KALIRLAR;
Yazın sıcakta güneşin altında beklerler,
Kışın soğukta, yağmur ve kar altında beklerler,
Makinanın içinde, kalıbın altında vibrasyonlarla her gün en az 1.000 defa dövülürler,
Operatörler bilinçsizce makinaları veya paletleri hor kullanırlar, makina veya kalıpların arasına sıkıştırırlar,
Forklift operatörleri, palete gereken özeni göstermezler, sağa sola atarlar, malzeme boşaltırken paletleri kırarlar,
Düzgün istif yapmazlar,
Akşam iş bitiminde temizlik yapmazlar ve açıkta bırakırlar,
Ve son olarak günlük sulanmaması gibi bir kaç örnek verebiliriz.
İşte bu nedenler paletlerin ömrünü oldukça kısaltır ve şirkete maddi zarar verir.

Send your message to us:

INQUIRY NOW
  • * CAPTCHA: Please select the Key


Post time: Oct-16-2017
j
WhatsApp Online Chat !